• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NGT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NGT. Jeżeli chcesz otworzyć plik NGT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NGT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
NONI GPSPlot GIS Format Noni GPSPlot

Co to jest plik NGT?

Plik GIS utworzony przez Noni GPSPlot, program Pocket PC używany do rejestrowania danych GPS z dołączonego urządzenia GPS. Przechowuje szereg punktów, które są oznaczone czasem. Może być stosowany do importowania i mapowania ulic lub regionów geograficznych w aplikacji GIS dla komputerów stacjonarnych.

Jak otworzyć plik NGT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NGT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NGT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NGT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NGT

Inne problemy z plikiem NGT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NGT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NGT:

  • plik NGT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NGT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NGT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik