• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NGP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NGP. Jeżeli chcesz otworzyć plik NGP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NGP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Neo Geo Pocket ROM Image Format N/A

Co to jest plik NGP?

Gra ROM używana przez emulatory do konsoli do gier NeoGeo Pocket (i NeoGeo Pocket Color). Zawiera obraz danych na oryginalnym wkładzie do gier i może być używany do gry na komputerze z oprogramowaniem emulacji.

Jak otworzyć plik NGP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NGP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NGP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NGP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NGP

Inne problemy z plikiem NGP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NGP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NGP:

  • plik NGP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NGP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NGP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik