• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NGC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NGC. Jeżeli chcesz otworzyć plik NGC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NGC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Xilinx Integrated Software Environment Generated Format Xilinx

Co to jest plik NGC?

Plik danych generowany przez Xilinx ISE, aplikację służącą do tworzenia i testowania obwodów elektronicznych. Zawiera specyficzną dla Xilinx "netlist", która zawiera logiczne dane projektowe i ograniczenia dla obwodu. Służy do przechowywania skonstruowanego lub zsyntetyzowanego projektu, który może zostać przekazany do realizacji projektu (eG, generowanie plików .NGD i .BIT).

Pliki NGC są generowane przy użyciu technologii Xilinx Synthesis (XST), aplikacji dołączonej do pakietu Xilinx ISE, która syntetyzuje język opisu sprzętu (HDL) w postaci netlistów specyficznych dla Xilinx. Przykładowy plik wejściowy HDL zawiera pliki Verilog (.V) i VHDL (.VHD).

Jak otworzyć plik NGC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NGC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NGC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NGC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NGC

Inne problemy z plikiem NGC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NGC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NGC:

  • plik NGC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NGC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NGC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik