• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NFC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NFC. Jeżeli chcesz otworzyć plik NFC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NFC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Nokia PC Suite Phone Backup Format Nokia

Co to jest plik NFC?

Plik kopii zapasowej utworzony przez pakiet Nokia PC Suite, aplikację do synchronizacji i zarządzania telefonami Nokia. Przechowuje kopie zapasowe danych telefonu, w tym dane systemowe i użytkownika. Służy do przywracania stanu telefonu, a także do przesyłania danych do innego telefonu.

Pliki NFC są rzeczywiście tworzone przez program Nokia Content Copier, który jest częścią pakietu Nokia PC Suite. Nokia Content Copier jest czasami określany także jako "Kopia zapasowa i przywracanie".

Pliki kopii zapasowej telefonu Nokia korzystają również z rozszerzeń .NBU i .NFB.

Jak otworzyć plik NFC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NFC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NFC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NFC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NFC

Inne problemy z plikiem NFC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NFC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NFC:

  • plik NFC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NFC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NFC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik