• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NFB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NFB. Jeżeli chcesz otworzyć plik NFB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NFB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Nokia PC Suite Phone Backup Format Nokia

Co to jest plik NFB?

Plik kopii zapasowej utworzony przez oprogramowanie Nokia PC Suite, aplikację do zarządzania telefonami komórkowymi, która synchronizuje telefony Nokia z komputerem PC. Zawiera kopię zapasową danych telefonu, w tym danych użytkownika i systemu. Służy do przywracania danych telefonu do tego samego telefonu lub przesyłania danych do innego telefonu.

Pliki NFB są tworzone przy użyciu programu Nokia Content Copier w pakiecie Nokia PC Suite. Nokia Content Copier jest czasem nazywane narzędziem "Kopia zapasowa i przywracanie" pakietu Nokia PC Suite.

Pliki kopii zapasowej telefonu Nokia używają także rozszerzeń .NBU i .NFC.

Jak otworzyć plik NFB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NFB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NFB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NFB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NFB

Inne problemy z plikiem NFB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NFB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NFB:

  • plik NFB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NFB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NFB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik