• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NEU

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NEU. Jeżeli chcesz otworzyć plik NEU, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NEU

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Pro/Engineer Neutral Format Parametric Technology

Co to jest plik NEU?

Plik utworzony przez Pro / ENGINEER, program przeznaczony do projektowania produktów 3D. Zawiera informacje o częściach, w tym geometrię, układ warstw, wygląd, dane parametru, materiały i inne informacje o projekcie. Przechowuje części w formacie neutralnym, dzięki czemu mogą być importowane do innych programów CAD.

Pliki NEU mogą być konwertowane na inne popularne formaty programów CAD, w tym .STEP, .IGES, .DXF i .DWG.

Jak otworzyć plik NEU?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NEU jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NEU z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NEU którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NEU

Inne problemy z plikiem NEU

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NEU nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NEU:

  • plik NEU którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NEU z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NEU nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik