• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NES

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NES. Jeżeli chcesz otworzyć plik NES, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NES

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Nintendo Entertainment System ROM Image N/A

Co to jest plik NES?

Plik NES to gra ROM utworzona z gry wideo NES (Nintendo Entertainment System). Zawiera takie same dane, jak oryginalna kaseta NES i może być otwierana i odtwarzana na komputerze Mac lub PC przy użyciu emulatora NES.

Niektóre emulatory NES odtwarzają niektóre pliki ROM lepiej niż inne. Jeśli zauważysz, że gra audio lub wideo jest niespodziewana w jednym emulatorze, możesz spróbować innego programu emulacji.

Jak otworzyć plik NES?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NES jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NES z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NES którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NES

Inne problemy z plikiem NES

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NES nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NES:

  • plik NES którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NES z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NES nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik