• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NDX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NDX. Jeżeli chcesz otworzyć plik NDX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NDX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
DBase Index Format N/A

Co to jest plik NDX?

Plik indeksu, który definiuje strukturę i pola bazy danych. Składa się z nagłówka, a następnie drzewa B, który zawiera węzły korzeniowe, gałęzie i liści. Używane głównie przez dBASE, ale mogą być rozpoznawane przez inne programy bazy danych.

Jak otworzyć plik NDX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NDX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NDX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NDX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NDX

Inne problemy z plikiem NDX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NDX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NDX:

  • plik NDX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NDX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NDX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik