• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NCR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NCR. Jeżeli chcesz otworzyć plik NCR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NCR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
NCR Image Image Format N/A

Co to jest plik NCR?

Obraz utworzony przez faks i związane z tym oprogramowanie. Zawiera nagłówek i bitonowy, czarno-biały obraz. Służy do kompresji obrazów na monochromatyczny do wysyłania za pośrednictwem faksu.

Jak otworzyć plik NCR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NCR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NCR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NCR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NCR

Inne problemy z plikiem NCR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NCR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NCR:

  • plik NCR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NCR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NCR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik