• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NCORX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NCORX. Jeżeli chcesz otworzyć plik NCORX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NCORX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Encore Project Format Adobe Systems

Co to jest plik NCORX?

Plik projektu utworzony przez Encore, program dołączony do programu Adobe Premiere Pro i używany do tworzenia płyt DVD i Blu-ray. Przechowuje wszystkie zasoby do tworzenia treści DVD. Zawiera informacje o nawigacji dysku, odniesienia do zasobów wideo, ekrany menu i inne informacje o płycie. Można palić na dysku lub wyeksportować jako dysk sieciowy.

Format NCORX został wprowadzony w programie Adobe Audition CS6. Poprzednie wersje używają rozszerzenia .NCOR w celu zapisania projektów.

Jak otworzyć plik NCORX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NCORX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NCORX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NCORX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NCORX

Inne problemy z plikiem NCORX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NCORX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NCORX:

  • plik NCORX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NCORX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NCORX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik