• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NCH

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NCH. Jeżeli chcesz otworzyć plik NCH, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NCH

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Outlook Express Email Tree Microsoft

Co to jest plik NCH?

Folder zawierający wiadomości e-mail dla określonej skrzynki pocztowej. Zazwyczaj zwany "folderami". Znajduje się w folderze Outlook ExpressMail. Nie należy przenosić ani zmieniać nazwy.

Jak otworzyć plik NCH?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NCH jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NCH z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NCH którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NCH

Inne problemy z plikiem NCH

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NCH nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NCH:

  • plik NCH którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NCH z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NCH nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik