• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NCFG

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NCFG. Jeżeli chcesz otworzyć plik NCFG, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NCFG

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ArcGIS Explorer Configuration Format ESRI

Co to jest plik NCFG?

Plik konfiguracyjny aplikacji używany przez ArcGIS Explorer, darmowy program GIS opracowany przez ESRI. Zawiera ustawienia, które dostosowują program, w tym interfejs użytkownika, ekran powitalny, logo, tytuł aplikacji i uprawnienia aplikacji. Pozwala użytkownikom kontrolować wygląd i zachowanie ArcGIS Explorer.

Pliki NCFG mogą być udostępniane za pośrednictwem poczty elektronicznej lub hostowane przez lokalizację sieciową. Jest to przydatne w środowiskach biurowych dla administratorów systemów, którzy chcą usprawnić instalacje w całej firmie, z których każdy ma określone możliwości, ograniczenia i wygląd.

Jak otworzyć plik NCFG?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NCFG jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NCFG z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NCFG którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NCFG

Inne problemy z plikiem NCFG

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NCFG nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NCFG:

  • plik NCFG którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NCFG z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NCFG nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik