• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NCF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NCF. Jeżeli chcesz otworzyć plik NCF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NCF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Steam Client Game Configuration Format Valve

Co to jest plik NCF?

Plik pamięci podręcznej używany przez program Valve Steam do tworzenia gier. Odnosi się do oprogramowania Valve. Podobnie do pliku .GCF, ale nie zawiera informacji o wewnętrznej pamięci danych.

Jak otworzyć plik NCF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NCF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NCF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NCF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NCF

Inne problemy z plikiem NCF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NCF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NCF:

  • plik NCF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NCF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NCF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik