• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NCB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NCB. Jeżeli chcesz otworzyć plik NCB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NCB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Developer Studio Non-compiled Browse Format Microsoft

Co to jest plik NCB?

Plik symboli używany przez program Visual C ++, składnik oprogramowania do projektowania programu Visual Studio firmy Microsoft. Zawiera informacje o różnych symbolach używanych w projekcie oprogramowania C ++, takich jak klasy zdefiniowane przez użytkownika.

Pliki NCB są używane przez IntelliSense, składnik Visual Studio, który inteligentnie zawiera zalecenia podczas opracowywania kodu źródłowego (iE, autouzupełniania kodu).

Jak otworzyć plik NCB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NCB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NCB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NCB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NCB

Inne problemy z plikiem NCB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NCB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NCB:

  • plik NCB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NCB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NCB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik