• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NBS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NBS. Jeżeli chcesz otworzyć plik NBS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NBS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
NTI Backup Now Format Based Backup Set Format David Norgren

Co to jest plik NBS?

Projekt dźwiękowy stworzony przez Minecraft Note Block Studio (NBS), program do tworzenia muzyki niestandardowej dla gry Minecraft. Zapisuje wiele utworów, nazywanych warstwami, każdy z notatkami wygenerowanymi przez syntezator klawiatury i instrumenty w programie. Może być odtwarzany w programie, aby wyświetlić podgląd muzyki.

Pliki NBS można eksportować do formatu .MID lub do pliku MCEdit .SCHEMATIC do włączenia do gry Minecraft.

Minecraft Note Block Studio może importować pliki .MID, więc użytkownicy programu Minecraft często używają tej funkcji do konwertowania ulubionych utworów MIDI i importowania ich do Minecraft.

Jak otworzyć plik NBS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NBS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NBS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NBS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NBS

Inne problemy z plikiem NBS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NBS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NBS:

  • plik NBS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NBS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NBS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik