• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NBI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NBI. Jeżeli chcesz otworzyć plik NBI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NBI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Nero BackItUp Backup Format Nero

Co to jest plik NBI?

Plik utworzony przez BackItUp (dawniej BackItUp & Burn), program służący do kompresji i tworzenia kopii zapasowych plików. Zawiera informacje dotyczące plików, które zostały zarchiwizowane. Używane w połączeniu z plikami .NBA do przywracania z archiwum kopii zapasowej.

Jak otworzyć plik NBI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NBI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NBI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NBI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NBI

Inne problemy z plikiem NBI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NBI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NBI:

  • plik NBI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NBI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NBI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik