• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NBH

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NBH. Jeżeli chcesz otworzyć plik NBH, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NBH

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
HTC ROM Update Utility ROM Image Format N/A

Co to jest plik NBH?

ROM używanym przez ROM Update Utility (RUU), program służący do aktualizacji obrazu ROM na niektórych telefonach komórkowych HTC. Zapisuje informacje o systemie niskiego poziomu używane do obsługi telefonu. Można także aktualizować program htc-flasher, darmową wersję narzędzia do aktualizacji ROM.

Jak otworzyć plik NBH?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NBH jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NBH z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NBH którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NBH

Inne problemy z plikiem NBH

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NBH nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NBH:

  • plik NBH którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NBH z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NBH nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik