• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NBE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NBE. Jeżeli chcesz otworzyć plik NBE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NBE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Nessus Scan Result Format Tenable Network Security

Co to jest plik NBE?

Plik raportu generowany przez starsze wersje programu Nessus, programu do ochrony sieci, służącego do wykrywania luk w zabezpieczeniach sieci. Zapisuje wyniki skanowania sieciowego i służy do audytów bezpieczeństwa. Zastąpiony formatem .NESSUS w nowszych wersjach Nessus.

W systemach Unix pliki NBE można konwertować do formatu .NESSUS za pomocą następującego polecenia:

/ opt / nessus / bin / nessus -i w.Nie-nie. Nessus

Pliki NBE mogą być również wyprowadzane do plików .HTML i .TXT zastępując je.Nessus z out.Html lub out.Txt.

Jak otworzyć plik NBE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NBE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NBE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NBE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NBE

Inne problemy z plikiem NBE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NBE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NBE:

  • plik NBE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NBE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NBE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik