• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NA2

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NA2. Jeżeli chcesz otworzyć plik NA2, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NA2

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Seamonkey Address Book Format Mozilla

Co to jest plik NA2?

Książka adresowa używane przez starsze przeglądarki Netscape Communicator i program poczty elektronicznej oraz nowsze aplikacje Mozilla SeaMonkey. Przechowuje zbiór kontaktów. Zwykle ma nazwę pliku pab.Na2.

Jak otworzyć plik NA2?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NA2 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NA2 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NA2 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NA2

Inne problemy z plikiem NA2

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NA2 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NA2:

  • plik NA2 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NA2 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NA2 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik