• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku N3PMESH

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem N3PMESH. Jeżeli chcesz otworzyć plik N3PMESH, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku N3PMESH

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Knight Online 3D Mesh Format K2 Network

Co to jest plik N3PMESH?

Siatka 3D definiująca postacie, broń i inne przedmioty używane w grze wideo Knight Online. Zawiera grupę wielokątów, na przykład trójkąty i kwadrilaterale, które definiują kształt obiektu.

Jak otworzyć plik N3PMESH?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku N3PMESH jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi N3PMESH z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem N3PMESH którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik N3PMESH

Inne problemy z plikiem N3PMESH

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem N3PMESH nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami N3PMESH:

  • plik N3PMESH którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku N3PMESH z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik N3PMESH nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik