• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku N-GAGE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem N-GAGE. Jeżeli chcesz otworzyć plik N-GAGE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku N-GAGE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Nokia N-Gage Application Format Nokia

Co to jest plik N-GAGE?

Gra lub aplikacja opracowana dla platformy Nokia N-Gage. Może być instalowany i otwierany na kompatybilnym urządzeniu N-Gage, na przykład w telefonach Nokia E i N.

Pliki N-GAGE można instalować w telefonie komórkowym Nokia za pomocą aplikacji Nokia Application Installer, wchodzącej w skład pakietu Nokia PC Suite. Powinny być umieszczone w książce adresowej bagażnika w celu rozpoznania przez telefon. Gry i aplikacje N-Gage można również przenosić z telefonu do komputera do celów tworzenia kopii zapasowych.

Jak otworzyć plik N-GAGE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku N-GAGE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi N-GAGE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem N-GAGE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik N-GAGE

Inne problemy z plikiem N-GAGE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem N-GAGE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami N-GAGE:

  • plik N-GAGE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku N-GAGE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik N-GAGE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik