• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku N

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem N. Jeżeli chcesz otworzyć plik N, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku N

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Neko Bytecode Format Nicolas Cannasse

Co to jest plik N?

Plik skompilowany przez Neko, kompilator języka programowania .NEKO. Służy do przechowywania programów Neko i zapisywania ich w formacie kodu bajtowego, który może być uruchamiany przez maszynę wirtualną Neko (VM), która jest obsługiwana na platformach Mac, Windows i Linux.

Koncepcyjnie maszyna wirtualna Neko jest podobna do maszyny wirtualnej Java (JVM). Podobnie jak kompilator Java kompiluje zwykły tekst. Kod źródłowy Javy w bajt, który może być uruchamiany przez JVM, kompilator Neko kompiluje kod źródłowy w plikach NEKO, które mogą być następnie uruchomione na VM Neko.

Pliki mogą być także kompilowane z różnych języków, takich jak Haxe.

Jak otworzyć plik N?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku N jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi N z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem N którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik N

Inne problemy z plikiem N

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem N nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami N:

  • plik N którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku N z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik N nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik