• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MYS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MYS. Jeżeli chcesz otworzyć plik MYS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MYS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Vineyard Captured Video Format Vineyard Technologies

Co to jest plik MYS?

Przechwycony strumień wideo zapisany przez program Vineyard Technologies 'PC Viewer, program służący do nagrywania i odtwarzania filmów przy użyciu systemu Vineyard CCTV (telewizja zamknięta). Przechowywany w zastrzeżonym formacie wideo w Winnicy. Służy do zapisywania filmów nadzoru.

Pliki MYS można odtwarzać tylko za pomocą oprogramowania PC Viewer dołączonego do systemu CCTV.

Jak otworzyć plik MYS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MYS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MYS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MYS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MYS

Inne problemy z plikiem MYS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MYS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MYS:

  • plik MYS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MYS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MYS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik