• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MYI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MYI. Jeżeli chcesz otworzyć plik MYI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MYI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
MySQL Database Index Format N/A

Co to jest plik MYI?

Indeks tabeli MyISAM utworzonej w bazie danych MySQL. Definiuje strukturę tabeli i zawiera licznik w nagłówku, który pokazuje, czy tabela została prawidłowo zamknięta.

MyISAM jest domyślnym silnikiem pamięci masowej używanym przez MySQL. Zarządza tabelami nie zawierającymi transakcji i zapewnia szybkie operacje gromadzenia i pobierania danych.

Jak otworzyć plik MYI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MYI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MYI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MYI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MYI

Inne problemy z plikiem MYI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MYI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MYI:

  • plik MYI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MYI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MYI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik