• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MXSKIN

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MXSKIN. Jeżeli chcesz otworzyć plik MXSKIN, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MXSKIN

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Maxthon Skin Format Maxthon International

Co to jest plik MXSKIN?

Plik motywu lub skóry używany przez przeglądarkę internetową Maxthon i wprowadzony z wersją Maxthon 3 (Maxthon 2 używa plików .M2S dla skór). Zawiera obrazy i ustawienia układu, które dostosowują wygląd przeglądarki internetowej.

Podczas pobierania nowej skóry można kliknąć ją dwukrotnie, aby ją zaimportować do programu Maxthon. Następnie możesz zmienić skórę przeglądarki internetowej, wybierając Menu i rarr. Skins z menu aplikacji i wybierając skórę z listy.

Pliki MXSKIN są przechowywane w katalogu [użytkownik] AppDataRoamingMaxthon3Skins.

Jak otworzyć plik MXSKIN?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MXSKIN jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MXSKIN z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MXSKIN którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MXSKIN

Inne problemy z plikiem MXSKIN

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MXSKIN nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MXSKIN:

  • plik MXSKIN którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MXSKIN z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MXSKIN nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik