• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MXML

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MXML. Jeżeli chcesz otworzyć plik MXML, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MXML

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Flex Interface Component Format Adobe Systems

Co to jest plik MXML?

Komponent używany przez aplikację Adobe Flex. Napisany w języku znaczników MXML, który jest podobny do XML, ale został opracowany przez firmę Macromedia. Służy do układania elementów interfejsu użytkownika w aplikacji.

Większość aplikacji Flex zawiera wiele plików MXML i ActionScript (.AS).

Jak otworzyć plik MXML?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MXML jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MXML z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MXML którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MXML

Inne problemy z plikiem MXML

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MXML nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MXML:

  • plik MXML którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MXML z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MXML nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik