• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MXDIC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MXDIC. Jeżeli chcesz otworzyć plik MXDIC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MXDIC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Maxthon Dictionary Format Maxthon International

Co to jest plik MXDIC?

Plik słownika używany przez przeglądarkę internetową Maxthon. Zawiera informacje używane do sprawdzania pisowni stron internetowych i formularzy. Służy do rozpowszechniania danych sprawdzania pisowni w różnych językach. Można kliknąć dwukrotnie, aby zainstalować słownik, jeśli jest zainstalowany program Maxthon.

Jak otworzyć plik MXDIC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MXDIC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MXDIC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MXDIC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MXDIC

Inne problemy z plikiem MXDIC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MXDIC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MXDIC:

  • plik MXDIC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MXDIC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MXDIC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik