• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MWX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MWX. Jeżeli chcesz otworzyć plik MWX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MWX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Autodesk MapGuide Author Map Window XML Format Autodesk

Co to jest plik MWX?

Plik utworzony przez MapGuide Autor, program służący do integracji danych CAD i GIS oraz map projektowych. Zawiera opis danych na mapie, w tym nazwę, ustawienia warstwy, style, kolory i adres serwera kontaktowego. Służy do zapisywania konfiguracji map i kontaktowania się z serwerami Autodesk MapGuide w celu wyświetlania danych przestrzennych.

Pliki MWX zwykle nie przechowują rzeczywistych danych przestrzennych. Określają one tylko dane wyświetlane na mapie. Są one przechowywane w formacie XML i mogą być analizowane i modyfikowane programowo. Są powszechnie używane do udostępniania widoków danych GIS, CAD i map między wieloma użytkownikami.

Pliki MWX to reprezentacja XML binarnych plików .MWF.

Jak otworzyć plik MWX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MWX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MWX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MWX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MWX

Inne problemy z plikiem MWX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MWX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MWX:

  • plik MWX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MWX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MWX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik