• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MVX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MVX. Jeżeli chcesz otworzyć plik MVX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MVX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Multimedia Fusion Movement Extension Format Clickteam

Co to jest plik MVX?

Rozszerzenie ruchu używane przez Multimedia Fusion 2 (MMF2), gra i program do tworzenia aplikacji. Zawiera funkcje, które dodają dodatkowe funkcje do programu. Zazwyczaj odwołuje się do pliku projektu MMF2 (.MFA).

Większość rozszerzeń MMF2 używa rozszerzenia pliku .MX.

Jak otworzyć plik MVX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MVX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MVX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MVX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MVX

Inne problemy z plikiem MVX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MVX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MVX:

  • plik MVX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MVX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MVX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik