• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MVE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MVE. Jeżeli chcesz otworzyć plik MVE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MVE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Interplay Video Format BioWare

Co to jest plik MVE?

Plik wideo używany przez silnik Infinity Engine, wbudowany w grę silnik gier opracowany przez firmę BioWare. Zawiera film, na przykład film wprowadzający gry lub sekwencję wideo akcji między poziomami. Służy do kodowania filmów wideo podczas odtwarzania.

Przykłady gier używających silnika Infinity obejmują: Baldur's Gate, Baldur's Gate II, Planescape: Torment, Icewind Dale i Icewind Dale II. Kilka gier Infinity Engine zostało wydane przez firmę Interplay Entertainment, która licencjonowała silnik z firmy BioWare.

Jak otworzyć plik MVE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MVE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MVE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MVE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MVE

Inne problemy z plikiem MVE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MVE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MVE:

  • plik MVE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MVE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MVE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik