• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MVD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MVD. Jeżeli chcesz otworzyć plik MVD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MVD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Movie Edit Pro Video Format MAGIX

Co to jest plik MVD?

Projekt filmu utworzony za pomocą MAGIX Movie Edit Pro lub wcześniejszej aplikacji Video Deluxe. Zawiera odniesienia do plików wideo i audio, a także punkty edycji filmu i wykryte sceny. Mogą również zawierać wiele niestandardowych efektów.

Pliki MVD można eksportować do YouTube, DVD lub innych formatów plików wideo. Mogą być również kompilowane do plików .MVP jako projektów multimedialnych.

Jak otworzyć plik MVD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MVD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MVD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MVD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MVD

Inne problemy z plikiem MVD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MVD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MVD:

  • plik MVD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MVD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MVD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik