• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MVC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MVC. Jeżeli chcesz otworzyć plik MVC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MVC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Sony Digital Mavica Photo Image Format Miva Merchant

Co to jest plik MVC?

Plik MVC to skompilowany skrypt używany przez Miva Merchant Empresa, aplikację serwera internetowego służącą do uruchamiania internetowych programów Miva. Zawiera moduł lub aplikację internetową, która została skompilowana z pliku .MV. Pliki MVC są często używane do wdrażania programów e-commerce w internecie.

Jak otworzyć plik MVC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MVC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MVC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MVC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MVC

Inne problemy z plikiem MVC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MVC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MVC:

  • plik MVC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MVC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MVC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik