• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MUP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MUP. Jeżeli chcesz otworzyć plik MUP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MUP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Music Publisher Data Format Braeburn Software

Co to jest plik MUP?

Plik utworzony przez Music Publisher, aplikacja notacji muzycznej. Zawiera arkusz muzyczny do kompozycji muzycznej. Określa instrumenty, podpisy czasowe, notatki, dynamikę i inne informacje na temat wyników muzycznych, takie jak kompozytor i tytuł. Mogą być odtwarzane w oprogramowaniu, które pomaga konceptualizować muzykę.

Pliki MUP są używane do przechowywania i dystrybucji cyfrowych kompozycji muzycznych. Mogą być drukowane na papierze, gdy kompozytor kończy pisanie muzyki. Mogą być ponownie przeglądane i wyrafinowane, jeśli kompozytor decyduje się zmodyfikować muzykę.

Inną cechą oprogramowania Wydawca muzyki jest możliwość transponowania istniejącej muzyki. Użytkownicy mogą skanować muzykę z twardą muzyką do pliku MUP, transponować muzykę, a następnie wydrukować ją ponownie.

Pliki MUP są zapisywane w formacie zwykłego tekstu przy użyciu zastrzeżonej składni, która reprezentuje muzyczny wynik.

Firma Lauriso Software zastąpiła oprogramowanie Braeburn Software, a obecnie rozwija Music Publisher.

Jak otworzyć plik MUP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MUP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MUP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MUP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MUP

Inne problemy z plikiem MUP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MUP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MUP:

  • plik MUP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MUP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MUP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik