• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MTZ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MTZ. Jeżeli chcesz otworzyć plik MTZ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MTZ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Compressed MetaStream Scene Format MIUI

Co to jest plik MTZ?

Motyw telefonu z systemem Android używany przez MIUI (wymawiany jako "Me UI"), program służący do modyfikowania oprogramowania sprzętowego lub "ROM" na urządzeniach z Androidem. Zapisuje motyw dostosowujący wygląd interfejsu Androida.

Różne pliki MTZ są używane dla różnych urządzeń z Androidem. Na przykład motyw telefonu komórkowego nie jest odpowiedni dla urządzenia Android eReader.

Aby zastosować motyw MTZ, należy najpierw zainstalować ROM MIUI.

Jak otworzyć plik MTZ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MTZ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MTZ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MTZ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MTZ

Inne problemy z plikiem MTZ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MTZ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MTZ:

  • plik MTZ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MTZ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MTZ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik