• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MTV

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MTV. Jeżeli chcesz otworzyć plik MTV, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MTV

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
MTV Video Format N/A

Co to jest plik MTV?

Format wideo używany przez różnych chińskich przenośnych odtwarzaczy wideo MP4. Zawiera 512-bajtowy nagłówek pliku i serię obrazów wyświetlanych podczas odtwarzania plików MP3. Podobnie do pliku .AMV, ale używa nieco innego formatu.

Jak otworzyć plik MTV?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MTV jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MTV z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MTV którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MTV

Inne problemy z plikiem MTV

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MTV nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MTV:

  • plik MTV którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MTV z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MTV nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku MTV
MTV do ART