• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MT9

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MT9. Jeżeli chcesz otworzyć plik MT9, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MT9

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
MT9 Audio Format ETRI

Co to jest plik MT9?

Plik audio utworzony w formacie Music 2.0, opracowany przez Instytut Badań Elektrotechniki i Telekomunikacji w Korei (ETRI). Oddziela instrumenty na sześć kanałów, dzięki czemu słuchacze mogą regulować głośność poszczególnych części. Ma na celu przechowywanie muzyki interaktywnej.

Cyfrowe pliki audio w formacie Muzyka 2.0 mogą być używane do zmieniających się poziomów gitary, bębnów, wokali i innych instrumentów. Format MT9 jest wciąż rozwijany i nie został powszechnie przyjęty. Niektóre firmy handlowe zbadały swój potencjał w telefonach komórkowych i innych urządzeniach do odtwarzania.

Jak otworzyć plik MT9?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MT9 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MT9 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MT9 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MT9

Inne problemy z plikiem MT9

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MT9 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MT9:

  • plik MT9 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MT9 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MT9 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik