• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MSSTYLES

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MSSTYLES. Jeżeli chcesz otworzyć plik MSSTYLES, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MSSTYLES

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Windows Resources Themes Luna Format Microsoft

Co to jest plik MSSTYLES?

Plik motywu dla systemu Windows XP zawierający kolory i obrazy używane przez okna, przyciski i inne elementy w interfejsie GUI systemu Windows. Dwa popularne MSSTYLES firmy Microsoft obejmują motywy Luna i Zune. Motyw Royale jest używany przez system Windows XP Media Center Edition.

Pliki MSSTYLES muszą być podpisane cyfrowo przez firmę Microsoft, aby działały poprawnie z systemem operacyjnym Windows. Niestandardowe motywy opracowane przez użytkowników mogą być implementowane przy użyciu programu StyleXP.

Jak otworzyć plik MSSTYLES?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MSSTYLES jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MSSTYLES z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MSSTYLES którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MSSTYLES

Inne problemy z plikiem MSSTYLES

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MSSTYLES nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MSSTYLES:

  • plik MSSTYLES którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MSSTYLES z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MSSTYLES nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik