• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MSSTYLE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MSSTYLE. Jeżeli chcesz otworzyć plik MSSTYLE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MSSTYLE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Windows XP Unsigned Style N/A

Co to jest plik MSSTYLE?

Temat lub "styl", które można zastosować do interfejsu systemu Windows XP. Zawiera niestandardowe obrazy, kolory, ikony i inne elementy. Umożliwia użytkownikom zmianę ogólnego wyglądu i wyświetlenia pulpitu systemu Windows.

Pliki MSSTYLE są podobne do plików .MSSTYLES, ale nie są podpisywane cyfrowo. Ponieważ system Windows XP obsługuje tylko podpisane motywy, pliki uxtheme.Dll , shsvcs.Dll i themeui.Dll muszą zostać poprawione w celu użycia szablonów bez podpisu.

Jak otworzyć plik MSSTYLE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MSSTYLE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MSSTYLE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MSSTYLE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MSSTYLE

Inne problemy z plikiem MSSTYLE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MSSTYLE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MSSTYLE:

  • plik MSSTYLE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MSSTYLE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MSSTYLE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik