• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MSF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MSF. Jeżeli chcesz otworzyć plik MSF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MSF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Mozilla Thunderbird Mail Summary Format N/A

Co to jest plik MSF?

Indeks wiadomości e-mail przechowywanych w różnych skrzynkach pocztowych programów pocztowych. Zawiera nagłówki i podsumowania wiadomości e-mail, ale nie pełne.

Jak otworzyć plik MSF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MSF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MSF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MSF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MSF

Inne problemy z plikiem MSF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MSF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MSF:

  • plik MSF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MSF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MSF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik