• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MSE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MSE. Jeżeli chcesz otworzyć plik MSE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MSE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
3D Studio Max Encrypted MAXScript Format Autodesk

Co to jest plik MSE?

Plik MAXScript (.MS) zapisany w zaszyfrowanym formacie. Może automatyzować procesy w obrębie 3ds Max. Bezpieczny format chroni kod źródłowy skryptu przed wyświetleniem lub zmodyfikowaniem przez innych użytkowników. Często używane do komercyjnych skryptów, które są udostępniane publicznie.

Jak otworzyć plik MSE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MSE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MSE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MSE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MSE

Inne problemy z plikiem MSE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MSE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MSE:

  • plik MSE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MSE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MSE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik