• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MS7

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MS7. Jeżeli chcesz otworzyć plik MS7, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MS7

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
NI Multisim V7 Circuit Design Format National Instruments

Co to jest plik MS7?

Plik projektu stworzony przez Multisim, aplikację CAD przeznaczoną do projektowania obwodów, symulacji i analizy. Zapewnia schemat obwodu płytki drukowanej. Służy do wykonywania symulacji projektu w oprogramowaniu.

Nowsze wersje Multisim korzystają z rozszerzeń .MS8, .MS9 i .MS10 do zapisywania projektów obwodów.

Jak otworzyć plik MS7?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MS7 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MS7 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MS7 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MS7

Inne problemy z plikiem MS7

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MS7 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MS7:

  • plik MS7 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MS7 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MS7 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik