• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MS11

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MS11. Jeżeli chcesz otworzyć plik MS11, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MS11

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
NI Multisim V11 Circuit Design Format National Instruments

Co to jest plik MS11?

Plik CAD utworzony za pomocą programu Multisim, programu do projektowania, symulacji i analizy płytek drukowanych (PCB). Zapewnia schemat obwodów zaprojektowany przez użytkownika. Może być symulowany w oprogramowaniu do analizy obwodu.

Pliki MS11 można łączyć w projekty Multisim, które korzystają z rozszerzenia .MP11.

Poprzednie wersje Multisim wykorzystywały rozszerzenia .MS7, .MS8, .MS9 i .MS10 do zapisywania projektów obwodów.

Jak otworzyć plik MS11?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MS11 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MS11 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MS11 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MS11

Inne problemy z plikiem MS11

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MS11 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MS11:

  • plik MS11 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MS11 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MS11 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik