• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MS1

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MS1. Jeżeli chcesz otworzyć plik MS1, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MS1

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
VirtualBus Map Format VIrtualBus

Co to jest plik MS1?

Plik gry wykorzystywany przez VirtualBus (vBus), darmowa gra symulacji jazdy autobusowej. Zawiera mapę określającą drogi, pojazdy, znaki drogowe, budynki i obiekty krajobrazowe, takie jak drzewa i krzewy. Reprezentuje świat 3D, który gracz napędza autobus.

Pliki MS1 są przechowywane w katalogu Maps w ramach instalacji VirtualBus. Jeśli pobierzesz plik MS1, powinieneś go zapisać w tym katalogu.

Tworzenie własnych map VirtualBus to trudne zadanie i wymaga znajomości narzędzi modelowania 3D. Ogólnie użytkownicy pobierają mapy, które zostały już utworzone przez programistów zawartości programu VirtualBus.

Jak otworzyć plik MS1?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MS1 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MS1 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MS1 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MS1

Inne problemy z plikiem MS1

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MS1 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MS1:

  • plik MS1 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MS1 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MS1 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik