• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MRML

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MRML. Jeżeli chcesz otworzyć plik MRML, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MRML

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
3D Slicer Scene Description Format BWH

Co to jest plik MRML?

Plik sceny 3D stworzony przez program 3D Slicer (lub "Slicer"), darmowy program do modelowania i wizualizacji 3D służący do tworzenia obrazów medycznych. Zapisano przy użyciu formatu XML Slicer MRML. Zawiera odniesienia do zestawów danych 3D i właściwości sceny, które służą do budowy sceny 3D.

MRML oznacza "Medyczny Markup Language". Akronim MRML jest wymawiany "mur-muhl". Program 3D Slicer został opracowany w Brigham and Women's Hospital (BWH), który jest związany z Harvard Medical School.

Jak otworzyć plik MRML?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MRML jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MRML z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MRML którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MRML

Inne problemy z plikiem MRML

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MRML nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MRML:

  • plik MRML którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MRML z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MRML nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik