• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MRB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MRB. Jeżeli chcesz otworzyć plik MRB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MRB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
C++ Multiple Resolution Bitmap Graphic Format Microsoft

Co to jest plik MRB?

Plik obrazu bitmapowego zawierający kilka różnych rozdzielczości obrazu. Zawiera ustawienia, które oznaczają każdy obraz dla określonej rozdzielczości i typu wyświetlacza. Zapobiega rozciągnięciu lub wyświetleniu grafik zbyt dużych lub małych. Pomaga również lepiej odwzorowywać kolory na różnych wyglądach.

Pliki MRB można utworzyć za pomocą wielokrotnego edytora bitmapowego Microsoft (MRBC) w starszych pakietach Microsoft Windows SDK. Mogą być również tworzone w innym oprogramowaniu Microsoft C / C ++.

Pliki obrazów MRB były często używane podczas kompilacji dokumentacji pomocy przy użyciu starszych kompilatorów pomocy Microsoftu (HC30.EXE, HC31.EXE, HCP.EXE i HCW.EXE).

Ponieważ pliki MRB mogĘ ... zawierać wiele surowych map bitowych, mogĘ ... być bardzo duże w porównaniu do innych skompresowanych obrazów.

Jak otworzyć plik MRB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MRB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MRB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MRB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MRB

Inne problemy z plikiem MRB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MRB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MRB:

  • plik MRB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MRB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MRB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik