• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MPZIP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MPZIP. Jeżeli chcesz otworzyć plik MPZIP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MPZIP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Multisim Pack Format National Instruments

Co to jest plik MPZIP?

Pakiety archiwalne projektu tworzone przez Multisim, program CAD przeznaczony do projektowania obwodów i symulacji. Zawiera projekt wieloskładnikowy wraz z projektami układów i zależnościami w formacie skompresowanym. Umożliwia udostępnianie lub przekazywanie danych projektowych na innym komputerze.

Aby utworzyć plik Multisim Pack w programie Multisim 11, wybierz Plik i rarr. Projekty i pakowanie & rarr. Pack .... Aby rozpakować plik MPZIP, wybierz Plik i rarr. Projekty i pakowanie & rarr. Rozpakuj projekt ....

Jak otworzyć plik MPZIP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MPZIP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MPZIP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MPZIP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MPZIP

Inne problemy z plikiem MPZIP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MPZIP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MPZIP:

  • plik MPZIP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MPZIP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MPZIP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik