• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MPZ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MPZ. Jeżeli chcesz otworzyć plik MPZ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MPZ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Miradi Project Format Benetech

Co to jest plik MPZ?

Plik projektu stworzony przez Miradi, program ochrony środowiska. Obejmuje zagrożenia dla środowiska, cele, analizę rentowności i informacje o planowaniu. Można zobaczyć wizualnie w Miradi.

Pliki MPZ są zapisywane w formacie skompresowanym (zip), aby zaoszczędzić miejsce na dysku.

Jak otworzyć plik MPZ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MPZ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MPZ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MPZ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MPZ

Inne problemy z plikiem MPZ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MPZ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MPZ:

  • plik MPZ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MPZ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MPZ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik