• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MPW

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MPW. Jeżeli chcesz otworzyć plik MPW, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MPW

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Project Workspace Format Microsoft

Co to jest plik MPW?

Plik ustawień utworzony przez program Microsoft Project, aplikacja do zarządzania projektami. Zapisuje bieżące ustawienia interfejsu użytkownika, w tym układ, otwarte projekty i widoki. Umożliwia menedżerom projektów dostosowanie układu do różnych projektów.

Jak otworzyć plik MPW?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MPW jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MPW z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MPW którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MPW

Inne problemy z plikiem MPW

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MPW nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MPW:

  • plik MPW którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MPW z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MPW nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik