• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MPU

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MPU. Jeżeli chcesz otworzyć plik MPU, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MPU

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
MPEG Layer 3 Audio Format N/A

Co to jest plik MPU?

Plik audio zapisany w formacie MPEG (Moving Picture Experts Group) w formacie warstwy 3 Audio Compressed audio format. Zawiera próbkowany dźwięk, który może być skompresowany przy użyciu różnych szybkości transmisji bitów. Może zawierać dźwięk stereo, 16-bitowy, zbliżony do CD.

Pliki MPU są takie same jak pliki .MP3. Jeśli program nie rozpozna plików MPU, zmień ich rozszerzenie z ".Mpu" na ".Mp3", aby je odtworzyć.

Jak otworzyć plik MPU?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MPU jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MPU z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MPU którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MPU

Inne problemy z plikiem MPU

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MPU nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MPU:

  • plik MPU którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MPU z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MPU nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik