• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MPT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MPT. Jeżeli chcesz otworzyć plik MPT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MPT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Project Template Tile Microsoft

Co to jest plik MPT?

Szablon tworzenia nowego pliku w programie Microsoft Project, program do zarządzania projektami. Zawiera wstępnie zdefiniowaną strukturę, która może być wykorzystana jako punkt wyjścia dla nowych projektów (używających rozszerzenia pliku .MPP).

Domyślny plik szablonu projektu jest zapisywany z nazwą " Global.Mpt ".

Jak otworzyć plik MPT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MPT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MPT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MPT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MPT

Inne problemy z plikiem MPT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MPT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MPT:

  • plik MPT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MPT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MPT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik